Bursa Rinoplasti

Bursa da rinoplastideki son teknolojik yeniliklerle birlikte modern Özel Aritmi Osmangazi Hastanesinde hizmet vermekteyim.


1550 metrekare üzerinde 12 bin 844 metrekarelik kapalı alanda, 10 katlı modern alt yapıya sahip hizmet binası ile Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi sağlık standartlarında ileri teknolojik donanım tanı ve tedavi hizmetleri ile uzman kadrosuyla Bursa’nın sağlık sektöründeki en son yatırımı durumundadır.

BURSA RİNOPLASTİ

Burun yüzümüzün en öne çıkan ve görünür parçasıdır. Bazı bireyler burun görünümlerinden memnun olmayabilirler. Bu hoşnutsuzluğun altında bazen önceki cerrahi girişimler, çocukluk çağından gelen burun tıkayıcı hastalıklar ve tramvalar yatabilir.
Aynı zamanda yaşla beraber burundaki değişimleri hoş karşılamayan bireyler de bu cerrahiyi talep edebilirler. Sebep her ne olursa olsun burun şeklinin değişimi isteniyorsa önerilecek cerrahi girişimin adı Rinoplasti olacaktır. Dünyada ve Türkiye de ençok yapılan estetik ameliyatı burun estetiği ameliyatıdır.

Fonksiyonelliği de temin edecek şekilde burun şeklinin değişimi için yapılan bu cerrahi girişimi kozmetik cerrahi girişmler arasında en sık yapılanlardan biridir. Asistanlık eğitimim sırasında rinoplastiye yönelmemde örnek aldığım Prof. Dr. Halis Ünlü hocam burun fonksiyonunu gözardı etmememiz gerektiğini bize öğretmişti. Rinoplasti benim için de fonksiyonları iyileştirilip güzel görünüm kazandırılan burun ameliyatıdır. Rinoplastiyle ilgili parolam '' RAHAT NEFES GÜZEL BURUN'' dur. Rinoplasti eğitimi bitmeyen ve sürekli yenilenme gerektiren bir alandır. Rinoplasti ve yüz estetiği alanındaki her yeniliği titizlikle takip etmekteyim.

Op.Dr. Ali Değirmenci

Op. Dr. Ali DEĞİRMENCİ, 1979 yılında Malatya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2004 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

İhtisasını ise Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve 2011 yılında Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sonrasında 2011-2015 yılları arasında Nevşehir Devlet Hastanesi'nde, 2015 yılında ise Bursa Medical Park Hastanesi'nde görev yapmış olan Op. Dr. Ali DEĞİRMENCİ, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Aritmi Osmangazi Hastanesi'nde devam etmektedir.


Uzmanlık AlanlarıRandevu için 0(224) 270 05 00