Yüz Estetiği

Yüz Estetiği Uygulamaları


Yüzünüzün yaşlanma ve sarkmasında sigara, alkol, aşırı ve gereksiz makyaj, sağlıksız beslenme, düzensiz bir yaşam, hastalıklar gibi vb. etkenler yüzünüzün yaşlanmasında rol oynar. Cilt rengi günler geçtikçe yavaş yavaş soluklaşır ve matlaşmaya gözle görülür bir şekilde başlar. Yüzün cildi homojen rengini geriye bırakır yerini pürüzlü, sert bir cilt ve lekeler alır.

Kaş Kaldırma

Kaşlar, bakışları ve yüz ifadesini direkt etkileyen, pozisyonu ve şekli itibarıyla mimik hareketlerinde baskın bir role sahip önemli bir yüz bölgesidir.

Devamı..

Blefaroplasti
(Göz Kapağı Estetiği)

Blefaroplasti göz kapağına uygulanan estetik cerrahi girişimdir. Bu girişimde, alt ve üst göz kapaklarından fazla yağ dokusunu deri ve kas ile birlikte çıkarılır.

Devamı..

Botox Uygulamaları

Botoks uygulamaları, yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmek ya da ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan, kolay ve güvenilir bir yöntemdir.

Devamı..

Dolgu

Dolgu maddesi enjeksiyonu minimal invaziv estetik uygulamaları arasında yer almaktadır. Kırışıklıkları giderme amaçlı uygulamalar genellikle 30’lu yaşlardan itibaren yapılmakla birlikte,

Devamı..

"Yüzünüz hiç olmadığı kadar güzel olsun"